E-Ticaret Özellikleri İşletmeden Tüketiciye E-Ticaret

Son kullanıcıya direk satış yapabilmenizi sağlayan e-ticaret türüdür. Yüksek kapasiteli e-ticaret yazılımları ile kaliteli ve sorunsuz e-ticaret sitesi oluşturun.

Arama Motoru Optimizasyonu %100 SEO uyumlu altyapı

100% Mobil Uyumlu Mobil uyumlu responsive tema

Güçlü Destek Ekibi İhtiyaç duyduğunuz an destek

Esnek Altyapı Güvenli ve esnek bir e-ticaret

E-Ticaret Paketleri

Entegrasyon Çözümleri

Entegrasyon çözümlerimiz sayesinde e-ticaret süreçlerinizi otomatize edebilir, sitenizin performansını artırabilir, işlerinizi tek merkezden yönetebilirsiniz.

Pazaryeri entegrasyonları

Ürünlerinizi sadece kendi mağazanızda değil, aynı zamanda lider pazaryeri platformlarında da satmak istiyorsanız Diji Works size yeter. Diji Works e-ticaret platformu sahip olduğu uygulamalarla tüm ürünlerinizi N11, Hepsiburada gibi ünlü pazaryeri platformlarına aktarmanızı sağlıyor.

N11/N11Pro entegrasyonu
Hepsiburada entegrasyonu
Gittigidiyor entegrasyonu
SanalPazar entegrasyonu
Trendyol entegrasyonu
ePttAVM entegrasyonu
Akakçe entegrasyonu
Cimri entegrasyonu
Pazaryeri entegrasyonları
Kargo firmaları ile entegrasyon

Kargo firmaları ile entegrasyon

Diji Works E-ticaret yazılımını kullanan büyük ve orta ölçekli e-ticaret siteleri, işlerinin aksamadan, hızlı ve sorunsuz bir şekilde ilerlemesi için Diji Works Kargo modülünü kullanmaktadırlar. Tamamen profesyoneller için hazırlanmış olan bu modül, Yurtiçi Kargo, MNG Kargo, Sürat Kargo, Aras Kargo, UPS Kargo ve PTT Kargo firmalarının web servis sistemleri ile uyumlu çalışmaktadır.

Yurtiçi Kargo
UPS Kargo
Aras Kargo
Sürat Kargo
MNG Kargo
PTT Kargo

Tedarikçi firmalar ile XML entegrasyonu

DijiWorks tedarikçi XML entegrasyonu, sitenize toplu bir şekilde ürün aktarmanızı veya sitenizdeki ürünleri dışarı aktarmanızı sağlar. Tedarikçilerinizden ürün alırken ya da ürünlerinizi başka bir siteye aktarırken; stok, fiyat, detay ve resimlerin bütün olarak siteye yüklenmesini sağlar.

Tedarikçi firmalar ile XML entegrasyonu
Fiyat karşılaştırma siteleri

Fiyat karşılaştırma siteleri

Hangi ürün, en uygun fiyata hangi mağazadan satın alınır ve hangi mağazanın yorumları daha olumlu v.b. bilgiler, şeffaf olarak fiyat karşılaştırma platformlarında paylaşılır. Siz de bu platformlar ile entegre bir şekilde çalışabilir, sitenize trafik sağlayarak satışlarınızı artırabilirsiniz.

Google Merchant
Akakçe
Yandex Market
Cimri
Alve.com

CRM, ERP, Muhasebe programları

DijiWorks API entegrasyonu ile verilerinizi; kullandığınız muhasebe, CRM veya ERP programlarınız ile eşleştirebilirsiniz. ERP programı üzerinden fiyat ve stoklarınızı yönetebilir, CRM’nize otomatik üye aktarımları yapabilirsiniz. Faturalandırma süreçlerini muhasebe programlarınız üzerinden yönetebilirsiniz.

Parasüt
Mikro Muhasebe
Nebim Winner / V3
ETA
Bizim Hesap
Logo Go / Tiger
GizSoft
SAP
Akınsoft
Sentez
BaYT
DİA
CRM, ERP, Muhasebe programları

Gelişmiş E-Ticaret sitesine sahip olmak ister misiniz?

Evet diyorsanız işletmenizi web dünyasında çevrimiçi hale ve işinizi tutku ile büyütmenize yardımcı olalım. Siz hayalinizi bize anlatın, bizde hayalinizi gerçekleştirelim.