E-Ticaret Özellikleri İşletmeden Tüketiciye E-Ticaret

Son kullanıcıya direk satış yapabilmenizi sağlayan e-ticaret türüdür. Yüksek kapasiteli e-ticaret yazılımları ile kaliteli ve sorunsuz e-ticaret sitesi oluşturun.

Arama Motoru Optimizasyonu %100 SEO uyumlu altyapı

100% Mobil Uyumlu Mobil uyumlu responsive tema

Güçlü Destek Ekibi İhtiyaç duyduğunuz an destek

Esnek Altyapı Güvenli ve esnek bir e-ticaret

E-Ticaret Paketleri

Kargo Yönetimi

Çalıştığınız kargo firma ya da firmalarını sisteme kaydederek şehir şehir, bölge bölge ayırarak özel kargo fiyatlarınızı uygulayabilirsiniz. Üstelik siz verileri girdikten sonra geri kalan her şeyi Diji Works sizin için halleder!

Kargo Şirketi Tanımlamaları

Kargo yönetim modülü ile hangi kargo firması ile çalışıyorsanız sisteme dahil edebilirsiniz. Müşterileriniz, çalıştığınız kargo firmalarından herhangi birini seçerek siparişlerini tamamlayabilir.

Kargo Şirketi Tanımlamaları
Kargo Ülkeleri, Şehirleri, İlçeler

Kargo Ülkeleri, Şehirleri, İlçeler

Dünya`nın tüm ülkelerini, şehirlerini ve ilçelerini yönetebilir ve bu ilçelere özel kargo fiyatlarını Diji Works ile otomatik olarak hesaplayabilirsiniz.

Otomatik Kargo Fiyatı Hesaplama

Ürüne tanımlanan ağırlık / desi değeri üzerinden esnek teslimat bölgeleri yönetimi ile kargo fiyatı Diji Works tarafından otomatik hesaplanır ve siparişe yansıtılır. Belirli bir tutarın üzerindeki siparişler için ücretsiz kargo tanımlayabilirsiniz.

Otomatik Kargo Fiyatı Hesaplama

Gelişmiş E-Ticaret sitesine sahip olmak ister misiniz?

Evet diyorsanız işletmenizi web dünyasında çevrimiçi hale ve işinizi tutku ile büyütmenize yardımcı olalım. Siz hayalinizi bize anlatın, bizde hayalinizi gerçekleştirelim.