E-Ticaret Özellikleri İşletmeden Tüketiciye E-Ticaret

Son kullanıcıya direk satış yapabilmenizi sağlayan e-ticaret türüdür. Yüksek kapasiteli e-ticaret yazılımları ile kaliteli ve sorunsuz e-ticaret sitesi oluşturun.

Arama Motoru Optimizasyonu %100 SEO uyumlu altyapı

100% Mobil Uyumlu Mobil uyumlu responsive tema

Güçlü Destek Ekibi İhtiyaç duyduğunuz an destek

Esnek Altyapı Güvenli ve esnek bir e-ticaret

E-Ticaret Paketleri

Müşteri ve Bayi Yönetimi

Müşteri yönetimi ile potansiyel ve gerçek müşteri portföyünüzü kolaylıkla yönetebilir, müşterilerinize daha yakın olabilirsiniz. Üstelik gelişmiş raporlama modülümüzü kullanarak kriter bazında kampanyalar oluşturabilirsiniz.

Sınırsız Müşteri Yönetimi

Web sitenize üye kaydı yapan tüm müşterilerinizi dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz. Sipariş ve sipariş durumlarını görebilir, müşteri bilgilerini izleyebilir, hatta onlara toplu olarak e-posta ve SMS duyuruları gönderebilirsiniz.

Sınırsız Müşteri Yönetimi
Sınırsız Bayi Yönetimi

Sınırsız Bayi Yönetimi

Web sitenize üye kaydı yapan tüm bayilerinizi dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz. Sipariş ve sipariş durumlarını görebilir, bayi bilgilerini izleyebilir, hatta onlara toplu olarak e-posta ve SMS duyuruları gönderebilirsiniz.

Kullanıcı Grup İndirimleri

Sizin için tüm kullanıcılarınız aynı değerde değildir. Kullanıcılarınızın satın alımlarına göre ayırıp gruplandırabilirsiniz. Böylece her kullanıcı grubuna ayrı ayrı indirim tanımlayabilirsiniz.

Kullanıcı Grup İndirimleri
Potansiyel Müşteri Yönetimi

Potansiyel Müşteri Yönetimi

Arkadaş tavsiyeleri, stok ve fiyat güncellemesi bekleyen müşteriler, e-bülten' e kayıtlı kullanıcılar. Onların hepsi, sizin potansiyel müşterileriniz.

Müşteri Kampanya Yönetimi

Potansiyel müşterileriniz dahil olmak üzere web sitenize üye kaydı yapan tüm müşterileriniz ve bayilerinize kampanya oluşturabilir, toplu e-posta ve SMS yayını yapabilirsiniz.

Müşteri Kampanya Yönetimi
Anlık Durum Bilgisi Gönderimleri

Anlık Durum Bilgisi Gönderimleri

Sipariş süreç değişiminde müşterilerinize SMS ve e-posta gönderimi ile bilgi verildiği gibi aynı şekilde kampanya duyuruları oluşturabilir, müşterilerinize bu eposta ve SMS' leri topu şekilde gönderebilirsiniz.

Gelişmiş E-Ticaret sitesine sahip olmak ister misiniz?

Evet diyorsanız işletmenizi web dünyasında çevrimiçi hale ve işinizi tutku ile büyütmenize yardımcı olalım. Siz hayalinizi bize anlatın, bizde hayalinizi gerçekleştirelim.