E-Ticaret Özellikleri İşletmeden Tüketiciye E-Ticaret

Son kullanıcıya direk satış yapabilmenizi sağlayan e-ticaret türüdür. Yüksek kapasiteli e-ticaret yazılımları ile kaliteli ve sorunsuz e-ticaret sitesi oluşturun.

Arama Motoru Optimizasyonu %100 SEO uyumlu altyapı

100% Mobil Uyumlu Mobil uyumlu responsive tema

Güçlü Destek Ekibi İhtiyaç duyduğunuz an destek

Esnek Altyapı Güvenli ve esnek bir e-ticaret

E-Ticaret Paketleri

Ödeme Sistemleri

Ödemelerinizi dilediğiniz şekilde almakta özgürsünüz! İsterseniz havale / EFT ile, isterseniz kredi kartıyla 3D güvenliği ile, isterseniz kapıda ödeme veya mobil ödeme ile.

Tüm banka sanal POS altyapıları

Sanal POS hizmeti sunan tüm bankaların online tahsilat altyapıları DijiWorks sistemi ile entegre durumdadır. Dilediğiniz bankanın sanal pos altyapısını sitenize kolaylıkla entegre ederek müşterilerinizden banka ve kredi kartı ile ödeme alabilirsiniz.

Tüm banka sanal POS altyapıları
Alternatif Sanal POS Entegrasyonları

Alternatif Sanal POS Entegrasyonları

Bankalara tek tek sanal pos başvurusu yapmak yerine, tüm bankaları ayağınıza getiren servisleri kullanabilirsiniz. PayU, iyzico, HepsiPay, ParamPos, PayTR ve İpara ile otomatik entegrasyon seçeneği bulunan Diji Works' e hesap bilgilerinizi yazarak kredi kartıyla taksitli ödeme almaya başlayabilirsiniz.

PayTR
PayU
İyzico
Weepay
Hepsipay
ParamPOS
İpara
Sipay
Moka
Paytrek
Esnekpos

Havale ve eft ödeme altyapısı

Banka bilgilerinizi ve hesap numaralarınızı tanımlayarak kredi veya banka kartı kullanmak istemeyen müşterileriniz için havale veya EFT ile ödeme imkanı sunabilirsiniz.

Havale ve eft ödeme altyapısı
Kapıda ödeme sistemi

Kapıda ödeme sistemi

Müşterilerinize ürünleri teslim eden kargo firması aracılığıyla ödeme yapma imkanı sunabilirsiniz. Bu sistem ile müşteriniz e-ticaret sitenizden alışveriş yaparken sepetini onaylar, kargo eline ulaştığı sırada ilgili tutar tahsil edilir ve sizin hesabınıza yatırılır.

Alışverişsiz tahsilat modülü

Alışverişsiz Tahsilat modülü ile herhangi bir ürün alımı olmadan müşterilerinizden, bayilerinizden ya da çözüm ortaklarınızdan tahsilat yapabilirsiniz.

Alışverişsiz tahsilat modülü
3D secure ile güvenli alışveriş

3D secure ile güvenli alışveriş

3D Secure, kart sahibinin telefonuna gönderilen onay SMS'i ile sahte veya çalıntı bir kredi kartı ya da banka kartı ile yapılacak alışverişleri önlemeye yarar. Bu sistem ile internet alışverişlerinde gerçekleşebilecek muhtemel olumsuz durumların önüne geçebilirsiniz.

Gelişmiş E-Ticaret sitesine sahip olmak ister misiniz?

Evet diyorsanız işletmenizi web dünyasında çevrimiçi hale ve işinizi tutku ile büyütmenize yardımcı olalım. Siz hayalinizi bize anlatın, bizde hayalinizi gerçekleştirelim.