E-Ticaret Özellikleri İşletmeden Tüketiciye E-Ticaret

Son kullanıcıya direk satış yapabilmenizi sağlayan e-ticaret türüdür. Yüksek kapasiteli e-ticaret yazılımları ile kaliteli ve sorunsuz e-ticaret sitesi oluşturun.

Arama Motoru Optimizasyonu %100 SEO uyumlu altyapı

100% Mobil Uyumlu Mobil uyumlu responsive tema

Güçlü Destek Ekibi İhtiyaç duyduğunuz an destek

Esnek Altyapı Güvenli ve esnek bir e-ticaret

E-Ticaret Paketleri

Pazarlama Araçları

İndirim kuponları, ödeme indirimleri, toplu e-posta ve SMS, sosyal medya entegrasyonları. Satış yapabilmeniz için gerekli olan her türlü pazarlama alt yapısı Diji Works' te mevcut. Hepsi satışlarınızı kolaylaştırmak için!

Kupon Modülü

Müşterilerinize özel indirim kuponları tanımlayabilirsiniz. Belirli bir tutar yada yüzde (%) indirimli kupon kodları oluşturabilirsiniz.

İndirim Türü Belirleme
Asgari Alışveriş Tutarı Belirleme
Kullanım Adedi Belirleme
Son Kullanım Tarihi Belirleme
Kupon Modülü
Ürüne Bazlı İndirim

Ürüne Bazlı İndirim

Ürünlere özel ayrı ayrı uygulayacağınız indirimleri Diji Works ile tek tuşla yapabilir ve yönetebilirsiniz.

Havale İndirimi Tanımlayabilme

Ürünlerinize toplu bir şekilde yüzde olarak havale / EFT indirimi tanımlayabilirsiniz. Böylece müşterilerinizi sıcak para ödemelerine teşvik etmiş olursunuz.

Havale İndirimi Tanımlayabilme
Toplu E-posta Gönderimi

Toplu E-posta Gönderimi

Günlük duyurular veya haftalık kampanyalarınız için hazırladığınız e-bültenleri müşterilerinize e-posta olarak gönderebilir, dilerseniz belirli bir e-posta grubu dahilinde ilgili kişilere e-posta' nın ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Toplu SMS Gönderimi

Günlük duyurular veya haftalık kampanyalarınız için hazırladığınız e-bültenleri müşterilerinize SMS olarak gönderebilir, dilerseniz belirli bir SMS grubu dahilinde ilgili kişilere SMS' in ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Toplu SMS Gönderimi
Sosyal Medya Pazarlama

Sosyal Medya Pazarlama

Diji Works ile web sitenizin sosyal medya hesaplarıyla eş zamanlı çalışmasını sağlayabilirsiniz. Sitenizde yaptığınız yenilikleri sosyal medya platformlarında paylaşabileceğiniz gibi müşterilerinizin de sitenizdeki ürünleri paylaşmalarını sağlayabilirsiniz.

Ücretsiz Kargo Tutarı Tanımlayabilme

Satış odaklı oluşturabileceğiniz stratejilerden biri de ücretsiz kargo sınırı belirleyebilmektir. Böylece müşterilerinizin ilgili tutara ulaşması için yapacağı alışveriş miktarını artırmasını sağlayabilirsiniz.

Ücretsiz Kargo Tutarı Tanımlayabilme
Facebook Yorum Entegrasyonu

Facebook Yorum Entegrasyonu

Web sitenize bağlı yorum modülümüz dışında sosyal eklenti olan facebook yorum entegrasyonu da ayrıca huzurlarınızda.

Puan Sistemi

Müşterileriniz; Üye olduğunda, ürünlere yorum yaptığında yada sipariş verdiğinde sizin belirlediğiniz puanları kazanır yine sizin belirlediğiniz limitlere ulaştıklarında indirim kuponu olarak kullanabilirler.

Puan Sistemi
Mobil E-Ticaret Web Sitesi

Mobil E-Ticaret Web Sitesi

Artan mobil cihaz kullanım oranlarını ve istatistiklerini yakından takip eden Diji Works, geliştirdiği profesyonel e-ticaret altyapısı içerisine entegre ettiği mobil cihazlara uyumlu temaları ile müşterilerinize eşsiz bir e-ticaret deneyimi sunar.

Gelişmiş E-Ticaret sitesine sahip olmak ister misiniz?

Evet diyorsanız işletmenizi web dünyasında çevrimiçi hale ve işinizi tutku ile büyütmenize yardımcı olalım. Siz hayalinizi bize anlatın, bizde hayalinizi gerçekleştirelim.