E-Ticaret Özellikleri İşletmeden Tüketiciye E-Ticaret

Son kullanıcıya direk satış yapabilmenizi sağlayan e-ticaret türüdür. Yüksek kapasiteli e-ticaret yazılımları ile kaliteli ve sorunsuz e-ticaret sitesi oluşturun.

Arama Motoru Optimizasyonu %100 SEO uyumlu altyapı

100% Mobil Uyumlu Mobil uyumlu responsive tema

Güçlü Destek Ekibi İhtiyaç duyduğunuz an destek

Esnek Altyapı Güvenli ve esnek bir e-ticaret

E-Ticaret Paketleri

Sipariş Yönetimi

Gelişmiş bir sipariş yönetimine sahip olan Diji Works' le müşterilerinizden gelen siparişlerin takibini ve yönetimini kolaylıkla yapabilirsiniz. Dilerseniz sipariş sonrasında hızlı fatura modülü ve kargo etiketi oluşturup yazdırabilirsiniz.

Kolay sipariş takibi ve yönetimi

Siparişlerinizin takibini sağlamak, kargo sürecini yönetmek ve alışverişleri raporlamak için klasik yöntemlerin dışında özel çözümler bulunmaktadır. Siparişlerinizin ödeme türüne, sipariş tarihine veya satılan ürün adına göre filtreleyebilirsiniz.

Kolay sipariş takibi ve yönetimi
Tahsilat yöntemleri

Tahsilat yöntemleri

DijiWorks altyapısı ile entegre çalışan bir çok ödeme yöntemi sayesinde müşterilerinize çeşitli ödeme imkanları sunabilirsiniz.

Üye olmadan alışveriş tamamlama

Sipariş aşamasında ziyaretçilerinize üyelik girişini zorunlu tutabilir veya üye olmadan alışveriş yapabilmelerine olanak sağlayabilirsiniz.

Üye olmadan alışveriş tamamlama
Sipariş kargo yönetimi

Sipariş kargo yönetimi

Kargo yönetim modülü üzerinden dilediğiniz kargo firmaları ile çalışmaya başlayabilirsiniz. Türkiye'nin herhangi bir noktasına göndereceğiniz siparişlerin kargo işlemlerini ayrı ayrı yönetebilir, desi, bölge veya ödeme yöntemi bazlı olarak belirleyeceğiniz kargo fiyatlarını otomatik hesaplayabilirsiniz.

Otomatik kargo fiyatı

Ürünlere tanımlanan ağırlık / desi değeri üzerinden teslimat şehrine göre kargo fiyatı otomatik hesaplanır ve sipariş bedeline eklenir.

Otomatik kargo fiyatı
Online fatura modülü

Online fatura modülü

Siparişlerinizin faturalarını almak için tekrardan muhasebe programına girdi yapmanıza gerek kalmadan e-ticaret paneliniz üzerinden faturanızı yazdırabilirsiniz.

Bayi (B2B) altyapısı

Sitenizde farklı bayi grupları oluşturarak bayilerinize ürün bazlı farklı iskonto oranları tanımlayabilirsiniz.

Bayi (B2B) altyapısı

Gelişmiş E-Ticaret sitesine sahip olmak ister misiniz?

Evet diyorsanız işletmenizi web dünyasında çevrimiçi hale ve işinizi tutku ile büyütmenize yardımcı olalım. Siz hayalinizi bize anlatın, bizde hayalinizi gerçekleştirelim.