E-Ticaret Özellikleri İşletmeden Tüketiciye E-Ticaret

Son kullanıcıya direk satış yapabilmenizi sağlayan e-ticaret türüdür. Yüksek kapasiteli e-ticaret yazılımları ile kaliteli ve sorunsuz e-ticaret sitesi oluşturun.

Arama Motoru Optimizasyonu %100 SEO uyumlu altyapı

100% Mobil Uyumlu Mobil uyumlu responsive tema

Güçlü Destek Ekibi İhtiyaç duyduğunuz an destek

Esnek Altyapı Güvenli ve esnek bir e-ticaret

E-Ticaret Paketleri

Tasarım Seçenekleri

Ziyaretçilerinize mükemmel bir alışveriş deneyimi sunacağınız tasarım harikası bir e-ticaret sitesine sahip olabilirsiniz

Mobil uyumlu (responsive) tasarım

Responsive tasarımlarımız sayesinde e-ticaret siteniz bilgisayar, cep telefonu ya da tablet fark etmeksizin mükemmel bir görünüme sahip olur. Siteniz tüm cihazlarda daha hızlı yüklenir. Arama motoru sıralamalarınız yükselir. Sitenizin satış performansı artar.

Mobil uyumlu (responsive) tasarım
Ücretsiz hazır temalar

Ücretsiz hazır temalar

DijiWorks; sektörünüze uygun, ücretsiz çok sayıda kullanıma hazır tema seçeneğini sizlere sunar. Panelinizde hazır bulunan temaları dilediğiniz gibi sitenize uygulayabilir, temanız üzerinde düzenlemeler yapabilirsiniz.

Tema kişiselleştirme

E-ticaret sitenizin tasarımını sektörünüze ve işinize uygun, size özel ayrıntıların düşünüldüğü şekilde tasarlanmasını isterseniz DijiWorks ekibimizin alanında uzman ekibinden destek alabilir ya da seçtiğiniz hazır temada düzenlemeler yapabilirsiniz.

Tema kişiselleştirme

Gelişmiş E-Ticaret sitesine sahip olmak ister misiniz?

Evet diyorsanız işletmenizi web dünyasında çevrimiçi hale ve işinizi tutku ile büyütmenize yardımcı olalım. Siz hayalinizi bize anlatın, bizde hayalinizi gerçekleştirelim.