E-Ticaret Entegrasyonları Kullanımı Kolay Gelişmiş E-Ticaret Paketleri

Tüm Paketler SSD Diskli Özel E-Ticaret Sunucuları Üzerinde Barındırılıyor. Seçeceğiniz E-Ticaret Paketini Anında Kurulum Ve Aktivasyon Ile Hemen Kullanmaya Başlayabilirsiniz.
E-Ticaret Entegrasyonları
Logo Tiger E-ticaret Entegrasyonu
Modül
Logo Tiger E-ticaret Entegrasyonu
Geliştirici
Diji Works
Güncelleme
02.09.2021

Mali faaliyet, operasyon ve muhasebe, sabit kıymet ve üretim departmanlarının raporlarının taleplerini sağlayan, kendi alanında en çok talep edilen programdır. Logo Tiger entegrasyon kapsamında bütün stok bilgileri e-ticaret sitesine aktarılır. Anlık bir şekilde stok, fiyat ve ürün bilgileri güncellenir. Onayladığınız siparişler Logo Tiger programına cariler ile birlikte aktarılır. Ardından cari ekstre gösterilir ve gelen siparişler için cari hesap açılır. Son olarak sipariş yazılır ve tahsilat kaydı atılır.

Büyük yapıları, sadece entegre olarak çalışan sistemler ayakta tutabilir. Büyük şirketler için sistematik ve entegre bir şekilde yönetilmek üzere yazılmış bir ERP çözümüdür. Çoklu döviz desteği, farklı dil seçenekleri ve uluslararası raporlama olanakları ile sınır ötesi ihtiyaçlarınız için en iyi çözüm yoludur. Logo Tiger Entegrasyonu, işlemlerinizin ilişkili olduğu tüm modüllere otomatik kayıt işlemi yapar. Şirketinizde oluşacak raporlama ve zaman kaybını ortadan kaldırarak tüm finansal durumunuzu kontrol eder.

E-Ticaret`e yenimi başlıyorunuz?

Yeni nesil e-ticaret paketleri ile anahtar teslim bir e-ticaret site sahibi olun.

E-Ticaret Paketleri
E-Ticaret Paketleri

Sitenizimi Değiştirmek İstiyorsunuz?

E-ticaret için doğru adrestesiniz! Destek Ekibimiz ile her an yanınızdayız!

E-Ticaret Özellikleri
E-Ticaret Özellikleri