E-Ticaret Entegrasyonları Kullanımı Kolay Gelişmiş E-Ticaret Paketleri

Tüm Paketler SSD Diskli Özel E-Ticaret Sunucuları Üzerinde Barındırılıyor. Seçeceğiniz E-Ticaret Paketini Anında Kurulum Ve Aktivasyon Ile Hemen Kullanmaya Başlayabilirsiniz.
E-Ticaret Entegrasyonları
Vega Entegrasyonu
Modül
Vega Entegrasyonu
Geliştirici
Diji Works
Güncelleme
27.03.2022

Diji Works - Vega entegrasyonu ile Muhasebe programınız, Eticaret siteniz ve Pazaryerlerindeki mağazalarınız çift taraflı entegre olur.

Vega muhasebe programınızda ki ürünleriniz periyodik olarak Diji Works tarafından kontrol edilerek stok ve fiyatlarda ki değişiklikler tüm pazaryeri mağazalarınıza (N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, Trendyol, Çiçek Sepeti, Akakçe, Ptt AVM, Amazon, N11Pro) otomatik yansır.

E-ticaret siteniz veya pazaryeri mağazalarınızdan gelen siparişleriniz otomatik olarak muhasebe programınıza cari kart açılarak işlenir. Böylece muhasebe programınıza Diji Works tarafından işlenen siparişleri topluca faturalandırabilirsiniz. Entegrasyon çift taraflı olarak çalışmaktadır.

Muhasebe programınıza yeni gireceğiniz ve e-ticaret platformlarında satışa çıkmasını istediğiniz ürünler varyantları / seçenekleri ile beraber Diji Works'e gelir. Entegra üzerinden diğer bilgileri tamamlanarak tüm platformlara listelenmesi ve güncel kalması sağlanır.

Vega Muhasebe programınızdan Diji Works'e otomatik ve periyodik olarak hangi alanların gelmesini istiyorsanız, sadece bu alanlar da otomatik senkronize edilebilir.

E-Ticaret`e yenimi başlıyorunuz?

Yeni nesil e-ticaret paketleri ile anahtar teslim bir e-ticaret site sahibi olun.

E-Ticaret Paketleri
E-Ticaret Paketleri

Sitenizimi Değiştirmek İstiyorsunuz?

E-ticaret için doğru adrestesiniz! Destek Ekibimiz ile her an yanınızdayız!

E-Ticaret Özellikleri
E-Ticaret Özellikleri