E-Ticaret Danışmanlığı E-Ticaret, sadece bir web sitesi değildir!

E-Ticaret için web sitesi yaptırdınız, ancak hayal ettiğiniz gibi satış yapamıyorsunuz. Muhtemelen konuya en başından eksik yaklaştınız. Çünkü elektronik ticaret, fiziki bir mağazanın hangi sokak-cadde üzerinde açıldığı ile paralellik göstermektedir. Web sitenize ürünleriniz ile alakalı ziyaretçilerin gelmesi, sanal pazarlar üzerinde dükkanlarınızın olması, reklam vererek sosyal medya üzerinden ürün satışı yapabilmeniz birbirinden farklı planlanması gereken ve en önemlisi tüm bu gerekliliklere altyapınızın uyumlu olması e-ticarette başarılı olabilmek için çok önemlidir.
E-Ticaret Danışmanlığı

SEO’ya Uygun Ürünler ve Kategoriler

Ürünlerinizi / kategorinizi arama motorlarına uygun bir şekilde sitenize ekleyerek, ilgili ürünü / kategoriyi müşterilerinizin daha kolay bir şekilde bulmasını sağlayabilirsiniz. Ürünün / kategorinin rakip analizi yapılır. Arama motoru kriterleri belirlenir. Ardından arama motorlarının kriterleri baz alınarak sitenize girişi yapılan ürünün / kategorinin Başlık, Meta Açıklamaları, Ürün İçerik Yorumları, Ürün Resimleri ve diğer kriterler optimize edilir.

SEO’ya Uygun Ürünler ve Kategoriler
Sosyal Medya Paylaşımları

Sosyal Medya Paylaşımları

Artık tanıtım her yerde! Mobil ve web kullanım alışkanlıklarının ilk başında gelen sosyal medya firmaların en büyük tanıtım araçlarından biri. Sosyal medyada aktifliğiniz satışlarınıza olumlu olarak etki ediyor. E-Ticaret danışmanlığı hizmeti ile ürünleriniz sosyal medyada paylaşılacak şekilde düzenlenir ve düzenli olarak belirtilen sosyal medya hesaplarınızda paylaşılır.

E-Ticaret Danışmanlığı ve Kampanyalar

E-Ticaret uzmanlarımız ürün pazarını aylık / haftalık olarak kontrol ederler. Rakip analizleri doğrultusunda sitenizde yer alan ürünler, kampanyalar ve müşteri eğilimleri kontrol edilerek ürünlerde kampanya fikirleri oluşturulur. Bu kampanyalar güncel tarihler (özel günler vb.) baz alınarak gerçekleştirilir. Temel hedef müşteri memnuniyetini ön planda tutarak satışlarınızı ve karınızı arttırmaktır.

E-Ticaret Danışmanlığı ve Kampanyalar
Görsel Materyaller

Görsel Materyaller

Sitenizde yer alan reklam alanları, slider, kampanya bölümlerinin güncel olması müşteri tarafında olumlu bir izlenim bırakır. Sizlerle iletişime geçerek öne çıkarmak istediğiniz ürün, kategori, kampanya ile ilgili bilgiler alınır. Bu bilgi ve istekler dahilince sitenizin ilgili yerlerine slider, banner, animasyon içerik çalışmaları geçekleştirilir. Profesyonel grafik ekibimiz ile içerikler ve site bir bütün olarak kalması sağlanır.

Kullanıcı Deneyimi (UX)

Günümüzde birçok e-ticaret sitesi müşterilerine satışlarını gerçekleştirmektedir. Bir ürün birçok sitede farklı fiyatlarla satışı gerçekleştirilir. Müşteriler ile genellikle müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve kullanımı kolay olan siteleri tercih ederler. Kullanıcı deneyimi hizmeti ile farklı araçlar kullanılarak müşterilerinizin kullanım alışkanlıkları tespit edilir. Bu bilgiler doğrultusunda sitenizin görsel, içeriksel ve tasarımsal yapılması gereken değişiklikleri belirlenir. Bu işlemler uygulanarak süreç takip edilir ve kullanıcı deneyiminin gelişmesi sağlanır.

Kullanıcı Deneyimi

E-ticaret Danışmanlık hizmetimizden yararlanmak istermisiniz?

Evet diyorsanız işletmenizi web dünyasında çevrimiçi hale ve işinizi tutku ile büyütmenize yardımcı olalım. Siz hayalinizi bize anlatın, bizde hayalinizi gerçekleştirelim.

E-Ticaret`e yenimi başlıyorunuz?

Yeni nesil e-ticaret paketleri ile anahtar teslim bir e-ticaret site sahibi olun.

E-Ticaret Paketleri
E-Ticaret Paketleri

Sitenizimi Değiştirmek İstiyorsunuz?

E-ticaret için doğru adrestesiniz! Destek Ekibimiz ile her an yanınızdayız!

E-Ticaret Özellikleri
E-Ticaret Özellikleri