Sıkça Sorulan Sorular

Her an Destek Her Yerde Destek

DijiWorks yazılımı; Small, Medium, Large ve X-Large olmak üzere 4 farklı paketten oluşmaktadır. E-ticaret paketlerimizi incelemek ve detaylı bilgi almak için lütfen e-ticaret paketlerimizi inceleyin.

Kiralama esasına dayalı paketlerimizde, web ve veritabanı alanı sınırsız olup, barındırma (hosting), güvenlik sertifikası (SSL), Yedekleme, Güncelleme ve Destek hizmetleri de ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

E-Ticaret paketlerimizin görüntülenen ücretleri tek seferlik kurulum ücretleridir. Bunun dışında 2. yıl itibariyle yıllık yalnızca Barındırma, IP adresi ve SSL Sertifikası ücretleri alınmaktadır.

Seçeceğiniz tüm paketlerde tüm Türkiye bankalarının sanal pos altyapıları ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bankaların E-Ticaret sitenizi onaylayabilmesi ve müşterilerinizin güvenle alışveriş yapabilmesi için tüm bankalar tarafından onaylı SSL Sertifikası ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

Bankalardan tek tek sanal pos almak istemiyorsanız veya henüz sanal pos alamıyorsanız PayTR, İyzico, Hepsipay, ParamPOS, İpara, Moka, Paytrek gibi ödeme kanallarını tercih ederek kolaylıkla ödeme almaya başlayabilirsiniz. Tüm bu ödeme altyapıları Medium, Large ve X-Large paketlerimizde ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Dilerseniz Havale / EFT, Kapıda Ödeme gibi seçenekler ile ödemelerinizi alabilirsiniz.

Diji Works E-Ticaret paketleri size limitsiz sipariş alımı sağlar ve siparişlerinizden herhangi bir komisyon veya kesinti almaz.

Satmak istediğiniz ürünlerinizi çok basit bir şekilde dilerseniz tek tek, dilerseniz Excel veya XML ile toplu olarak sitenize ekleyebilirsiniz.

Kesinlikle evet, Diji Works kolay kullanım ve kullanıcı dostu odaklı hazırladığı E-Ticaret paketleri ile internet üzerinde satış yapmak tahmin edebileceğinizden daha basit. Üstelik 7 gün 24 saat uzman destek ekibimiz size yardımcı olmak için hazır.

Tüm E-Ticaret müşterilerimize ofislerinde / iş yerlerinde panel ve site kullanımıyla ilgili eğitim verilmektedir. Satış sonrası Teknik destek ekibimizden bir görevli sizi ziyaret ederek eğitimi ve teslimatı gerçekleştirmektedir.

Tüm paketler aynı gün uzman e-ticaret ekiplerimiz tarafından size özel, ihtiyaçlarınız doğrultusunda kurularak kullanımınız için size teslim edilmektedir.

E-Ticaret paketlerimizde tüm bunlar tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Diji Works E-Ticaret ekibimiz 7 gün 24 saat size destek olmak için hazır. Dilediğiniz zaman takıldığınız her konuda danışabilir, bilgi alabilirsiniz.

E-Ticaret paketlerinin barındırıldığı yüksek donanım kapasitesine ve en verimli SSD disklere sahip Dell sunucular ve Türkiye’nin en gelişmiş veri merkezi, en büyük bağlantı kapasiteleri sayesinde en hızlı hizmeti sağlayabilmekteyiz.

İnternet üzerinde müşterileri bekletmenin satış kaybına yol açacağını bildiğimiz için bu konuya büyük bir hassasiyet ve önem ile yaklaşmaktayız, kesintisiz ve hızlı hizmeti sürdürebilmek için devamlı olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Ücretsiz tüm güncelleştirme ve yeni eklentiler e-ticaret sitenize uygulanmaktadır.

Evet. İstediğiniz zaman paketler arasındaki güncel fiyat farkını, tek seferlik ödeme ile gerçekleştirerek üst paketlere geçiş yapabilirsiniz.

Hizmet sözleşmemizde de belirttiğimiz üzere, bizden almış olduğunuz hizmeti bir başkasına satamaz veya devredemezsiniz. Bu işlemi yapmış olsanız bile, Diji Works ve yasal mercilerce sitenin hak sahibi ve yasal sorumlusu yine siz olacaksınız. Bu tarz girişimlerde bulunan müşterilerin siteleri, hizmet bitim tarihlerinden itibaren yenilenmeyerek sistemlerden silinmektedir.

E-Ticaret`e yenimi başlıyorunuz?

Yeni nesil e-ticaret paketleri ile anahtar teslim bir e-ticaret site sahibi olun.

E-Ticaret Paketleri
E-Ticaret Paketleri

Sitenizimi Değiştirmek İstiyorsunuz?

E-ticaret için doğru adrestesiniz! Destek Ekibimiz ile her an yanınızdayız!

E-Ticaret Özellikleri
E-Ticaret Özellikleri