Google Ads

Reklamınızı Google'da Bugün Yayınlayalım

Neden Google Ads?


Daha fazla müşteri çekin

Web sitenize yeni ziyaretçiler çekmek, İnternet satışlarını artırmak veya mevcut müşterilerinizin ilgi düzeyini yükseltmek gibi farklı amaçlarınız olabilir. Google Ads sayesinde hepsi mümkün.

Doğru kullanıcılara doğru zamanda ulaşın

Google'daki kullanıcılar, sunduğunuz ürün ve hizmetleri tam aradıkları anda işletmenizi bulabilir.

Reklamları, bölgesel - küresel olarak yayınlayın

Reklamlarınızı belirli ülkelerdeki, bölgelerdeki veya şehirlerdeki ya da işletmenizden veya mağazanızdan belirlenmiş bir uzaklıkta bulunan müşterilere hedefleyin.

Bize ihtiyacınız varsa yanınızdayız

Google Ads ile reklam kampanyalarınızı kendiniz yönetebilir ya da destek için bize 0850 259 34 54 numaralı telefondan ulaşabilir yada 0850 259 34 54 numaralı whatsapp hattına bağlanabilirsiniz.

Google Ads

Yalnızca sonuç aldığınızda para ödersiniz

Ziyaret yoksa ödeme de yok

Google Ads'e kaydolmak ücretsizdir. Yalnızca kullanıcılar reklamınızı tıklayıp web sitenizi ziyaret ettiğinde veya sizi aradığında ödeme yaparsınız. Diğer bir deyişle, reklamınız işe yaradığında para ödersiniz.

İstediğiniz bütçe tutarıyla başlayın

Ne kadar yatırım yapacağınıza siz karar verirsiniz. Kendinize uygun bir günlük bütçeyle başlayın ve daha sonra aldığınız sonuçlara göre bütçenizi ayarlayın. Birçok işletme en az 20 - 30 TL tutarında bir günlük bütçeyle iyi bir başlangıç yapmaktadır.

Videolu Reklamcılık

YouTube da videodan önce gösterilen reklamlar diğer videolardan önce yayınlanır. Video aynı zamanda, oynatılan videoların yanında ve arama sonuçlarında gösterilir.

Yeniden Pazarlama

Bir reklamın girdiğiniz her sitede karşınıza çıkmasını yeniden pazarlama olduğunu biliyor muydunuz? Web sitesi türüne, bölgesel tercihlere göre reklamlarınızı yayınlayabiliriz.

Sosyal Medya

Sosyla medya yönetiminde fotoğraf paylaşmaktan çok daha öte çözümler üretiyoruz. Aslında sosyal medyadan ne bekliyorsanız hepsini karşılıyoruz.

Görüntülü Reklamcılık

Görüntülü reklamlarda markanızı doğru yerlerde doğru zamnalarda çıkararak analitik sonuçları sizlere paylaşıyor ve her gün daha doğru hedeflemeler üretiyoruz.

Google Reklamcılık modelleri

Google arama(search) ağı reklamları web siteniz ile alakalı belirlediğiniz anahtar kelimeler ve hedef kitlelere göre arama ağında gösterim alan reklamlardır. Arama ağı reklamlarınızın kalitesini anahtar kelimelerinizin sitenizle alaka düzeyi, alakalı açılış sayfası, geçmiş tıklanma oranlarınız ve reklam metinleriniz gibi faktörler belirler. Unutmayın saniyede 2.3 milyon aramanın yapıldığı Google’da etkili bir hedefleme yapamazsanız bütçenizi boşa harcamış olursunuz.

Google alışveriş sekmesinde yer alan sitenizdeki ürünleri kullanıcılara sunduğunuz reklamlardır. Shopping reklamları potansiyel alışveriş kitlesine ulaşmanızı sağlar. Merchant Center’a işlediğiniz ürünlerden gösterim alırsınız. Feed yapınızda ki ürün bilgilerinize göre en alakalı kullanıcılara gösterim sağlamak için yani doğru reklamlar için Merchant Center ürün bilgileriniz eksiksiz olmalıdır. Rekabet yüksek peki sen ilk sıralarda var mısın?

Dinamik arama ağı reklamları başlıklarınız, açıklamalarınız ve URL yapılarınıza göre kısacası web sitenizde ki içeriklere göre gösterim alan reklamlardır. Dinamik arama ağı reklamları web sitenizde ki içeriklerinize göre başlıkları otomatik olarak sitenizden çeker. Açıklamaları girmeniz yeterli olmaktadır. Dinamik reklamlarda yüksek performans için; sitenizde ki başlıklar, açıklamalar ve URL yapıları siteniz ile alakalı olmalıdır. Sitenizi güncel tutmayı unutmayın!

Akıllı alışveriş reklamları Google’ın makine öğrenimi ile birlikte feedinizde ki ürünlerin görselleri, fiyatları ve bilgilerine göre Google’da gösterim alan reklamlardır. Hedef kitleyi Google kendisi belirleyerek sitenizde ki içeriklere ve kalite puanlarına göre gösterim almanızı sağlar. En kolay ve en etkili şekilde çıkabileceğiniz alışveriş reklamlarıdır. Fakat düzenli optimizasyon şarttır. Yüksek performans için yapmanız gerekenler; Feed yapınızın tam olması, trafiğinizin yüksek olması, dönüşüm kodlarınızın işlemesi ve piyasa ürünleri satıyorsanız sıkı bir piyasa analizi yapmalısınız. Sizinle aynı ürünü satan firmaları analiz edin; Benzerlik gösteren ürünlerin tıklanma oranlarını artırmaya ve fiyatlarınızın benzerlik göstermesine özen gösterin. Akıllı alışveriş reklamlarınızın açılabilmesi için belli bir dönüşüme sahip olmalısınız.

Hazırladığınız ve kanalınıza yüklediğiniz videoların YouTube’da gösterim almasını sağlayan reklamlardır. Hazır olun! Burada sizi yüksek trafik, düşük tıklama başı maliyet ve yüksek tıklanma oranları bekliyor. Yeni ürünleriniz, hizmetleriniz ve web siteniz ile alakalı içeriklerinizi tanıtabileceğiniz harika bir alandır. YouTube reklamlarında yüksek performans için;

  • Kendi kitleniz ile alakalı harika bir video
  • Reklam ayarlarında belirledikleriniz
  • Doğru hedef kitle ve analiz

Gmail reklamları çoğu reklamcının farkında bile olmadığı fakat sitemize düşük tbm ile yüksek trafik çekebileceğimiz bir reklam alanıdır. Burada hedef kitlenizi doğru analiz edip ona göre reklam açmalısınız; Aksi takdirde bütçenizi alakasız bir kitleye göstererek gereksiz maliyet çıkartmış olursunuz. Gmail reklamlarında kampanya görsellerinizi kullanabilirsiniz. Yüksek tıklanma oranları için görsel, başlıklar ve açıklamalarınız etkili olacaktır.

Görüntülü reklamlar(Google Display Network), hazırladığınız görsellerin Google’ın belirlediği web sitelerde gösterim almanızı sağlayan reklam modelidir. Burada görselleriniz çok önemlidir. Hazırladığınız görseller dikkat çekici olmalıdır. Tıklanma oranlarının yüksek, tıklama başı maliyetlerin düşük olduğu bir reklam modelidir. Akıllı görüntülü reklamcılık ve standart görüntülü reklamlar ile gösterim sağlayabilirsiniz. Akıllı görüntülü reklamlarda hedeflemeyi Google makine öğrenimi sitenizde ki içeriklere göre bir hedef kitle belirleyip gösterim almanızı sağlar ve kitle hariç tutma yapabilirsiniz. Standart Görüntülü reklamlarda ise hedef kitle belirleyebilir, anahtar kelimelere göre gösterim sağlayabilirsiniz.

Google haritalarda reklam vererek sizin ürünlerinizi, hizmetlerinizi veya size benzer işletmeleri arayan kullanıcıların sizi daha rahat fark etmesini sağlayabilirsiniz.

Mobil uygulama indirtme reklamları ile Google Play ve App Store’da sizinle benzer uygulama içeriğini arayan, benzer tipte uygulamayla ilgilenen,uygulama adınızı arayan veya sizin hedef kitleniz olan kullanıcılara arama ağı, görüntülü reklam ağı ve YouTube’da göstereceğiniz reklamlar ile uygulamanızı indirtmeyi ve kullanmalarını sağlayabilirsiniz.

Mağaza ziyaretinizi artırmanın arama ağında ki etkili bir yoludur. Mağaza ziyareti reklamları için öncelikle bir Google Benim İşletmem(Google My Business) hesabı oluşturmalısınız. Buraya mağaza adresinizi, çalışma saatlerinizi ve telefon numaranızı girmelisiniz. Mağaza konumunuz Google tarafından onaylandıktan sonra Google Ads hesabı oluşturun ve ikisini birbirine bağlayın. Daha sonra Google Ads’te yer uzantısı oluşturun. Artık Google arama ağında potansiyel müşterilerinize erişebileceğiniz mağaza ziyareti reklamlarınız gösterim almaya başlayabilir.

Size anlattığımız gibi bir hizmete sahip olmak ister misiniz?

Evet diyorsanız işletmenizi web dünyasında çevrimiçi hale ve işinizi tutku ile büyütmenize yardımcı olalım. Siz hayalinizi bize anlatın, bizde hayalinizi gerçekleştirelim.

E-Ticaret`e yenimi başlıyorunuz?

Yeni nesil e-ticaret paketleri ile anahtar teslim bir e-ticaret site sahibi olun.

E-Ticaret Paketleri
E-Ticaret Paketleri

Sitenizimi Değiştirmek İstiyorsunuz?

E-ticaret için doğru adrestesiniz! Destek Ekibimiz ile her an yanınızdayız!

E-Ticaret Özellikleri
E-Ticaret Özellikleri