Hakkımızda

Biz Kimiz?

Hakkımızda

2004 yılında kurulan Diji Works, ilerleyen zamanlarda kalite standardı ile birlikte büyümede hız kazanmış ve 2010 yılında Esenler / Tekstilkent bölgesinde profesyonel hizmet vermeye başlamıştır. Diji Works 2021 yılı başlarında ise, merkezini ve Ar-Ge çalışmalarına Smartoffice Premier Kampüs devam etmektedir. 10 kişilik yazılım ve tasarım kadrosu ile ivme kazanan şirketimiz 2013 yılı ile başlayan zirve yarışında, projelerini üstlendiği lider markalara destek vermeye başlamıştır. E-Ticaret, arama motoru optimizasyonu, e-mail marketing ve sms hizmeti gibi çeşitli alanlara atılan Diji Works, dijital pazarlama teknikleri alanında alternatif projeler yürütmüştür. Bu gelişmeler ile birlikte aynı sektörde hizmet veren web ajanslarının özellikle yazılım ihtiyaçlarını karşılayan tam donanımlı bir şirket olarak sektör öncüsü pozisyonuna gelme yolunda istikrarlı adımlar atmıştır. Bulunduğumuz konumda 300 üzerinde kurumsal şirket, 80’e yakın bireysel müşteri portföyü ve Dünya genelinde hizmet veren 10’ a yakın web ajansının da partneri olmuştur.

Son kullanıcıya alternatif çözümler sunmanın yanında aynı sektörde ve aynı kulvarlarda yarıştığı bazı şirketlerin tasarım ve yazılım ihtiyaçlarını karşılayarak, sektörde eğitimci statüsüne yerleşmeyi başarmıştır. Çeşitli Ar-Ge çalışmaları yaparak gelişimine aralıksız devam eden Diji Works, çağın gereksinimlerini en iyi şekilde analiz ederek, bunu müşterisine sunduğu projeler de ispatlamayı başarmıştır. 2018 yılı projeleri kapsamında, ses getirecek projeler yapmayı hedefleyerek, bu alanda çalışmalarına hız katmıştır. Üretimde inovasyon ve sağlıklı fikirler oluşturarak, portföylerin deki kurumsal şirketlerin zaman içerisinde gelişimlerini gözlemleyip, minimum maliyet ile kusursuz işçiliği hedeflemiştir.

Vizyonumuz

Kreatif bakış açısı ile üstün programlama becerisini ortak paydada buluşturarak estetik, dinamik, kalıcı, etkin ve etik yapılar kurmak. Bu sayede dünya standardında yer edinerek, kalitenin kattığı zirveyi müşteriye sunmak.

E-Ticaret`e yenimi başlıyorunuz?

Yeni nesil e-ticaret paketleri ile anahtar teslim bir e-ticaret site sahibi olun.

E-Ticaret Paketleri
E-Ticaret Paketleri

Sitenizimi Değiştirmek İstiyorsunuz?

E-ticaret için doğru adrestesiniz! Destek Ekibimiz ile her an yanınızdayız!

E-Ticaret Özellikleri
E-Ticaret Özellikleri