Mobil Web Sitesi Tasarımı

Mobil Uyumlu Olmayan Web Sitesi kaldımı?

Mobil Web Sitesi Tasarımı

Günümüzde mobil cihazlar olmazsa olmazlarımız arasındadır. Mobil cihazların bu denli yaygınlaşması ile başlayan mobil dünya, beraberinde binlerce yeni teknolojinin gelişimine liderlik etmiştir.

En İyi Kullanıcı Deneyimi
Mobil Aramalarda Üstün Performans
Daha Hızlı Yüklenme
Yüksek Dönüşüm Oranı

Mobil cihazların yaygın olarak kullanılması ile birlikte ülkemizde de internet altyapısı oldukça hızlanmış ve kullanıcıların internet kullanımı oldukça artmıştır. Bununla birlikte kullanıcıların mobil cihazlar üzerinden daha hızlı açabilecekleri ve daha kolay kullanabilecekleri arayüzler geliştirilmiştir. Bu arayüzlere mobil site adı verilmiştir.

Mobil Web Sitesi Tasarımı

Mobil Web Tasarım

Bu mobil siteler ana site ile aynı içeriğe sahip ancak farklı bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Farklı olmasının nedeni ise mobil cihazlar için kullanıcı dostu sitelere ihtiyaç duyulmasıdır.

Mobil siteler günümüzde yaygın olarak kullanılmakla birlikte bir web sitesinin mobil arayüzünün bulunmaması bir eksiklik olarak değerlendirilmektedir. Mobil arayüze sahip olmayan siteler mobil cihaz kullanıcılarının siteyi ya çok zor kullanmaları ya da hiç kullanamamaları gibi önemli sorunları beraberinde getirmektedir. Eğer siz de sitenizin mobil cihazlara uyumlu olup olmadığını öğrenmek istiyorsanız Mobil Uyumluluk Test Aracı’nı kullanabilirsiniz.

Size anlattığımız gibi bir hizmete sahip olmak ister misiniz?

Evet diyorsanız işletmenizi web dünyasında çevrimiçi hale ve işinizi tutku ile büyütmenize yardımcı olalım. Siz hayalinizi bize anlatın, bizde hayalinizi gerçekleştirelim.

E-Ticaret`e yenimi başlıyorunuz?

Yeni nesil e-ticaret paketleri ile anahtar teslim bir e-ticaret site sahibi olun.

E-Ticaret Paketleri
E-Ticaret Paketleri

Sitenizimi Değiştirmek İstiyorsunuz?

E-ticaret için doğru adrestesiniz! Destek Ekibimiz ile her an yanınızdayız!

E-Ticaret Özellikleri
E-Ticaret Özellikleri