Kurumsal Web Tasarım

Mobil Uyumlu Olmayan Web Sitesi kaldımı?

Neden kurumsal web sitesi?

Bir kurumsal web sitesi yaptırmaya karar verdiyseniz öncelikle kendinize sormanız gereken ilk soru bu olmalıdır. Kurumsal Web Tasarım, işletmenizin kurumsal kimliğini yansıtan, en güncel teknoloji alt yapısı kullanılarak hazırlanmış ve profesyonel olarak dizayn edilmiş web sitesi demektir.

Kolay Yönetilebilir

Çağımızda kurumsal web tasarımların çoğu, site yöneticileri tarafından güncellenebilir şekilde hazırlanmaktadır. Bu web sitelerin arkasında içerik yönetim sistemi (IYS) veya Content Management System (CMS) olarak isimlendirilen programlanmış yapılar mevcuttur. Bu yazılımlarla çalışan internet siteleri halk dilinde yönetim panelli internet siteleri de denilmektedir.

Bu yazılımlara ilk sahip olma maliyetleri yüksek olsa da ilerleyen dönemlerde internet sitesinde ihtiyacınız olan güncelleme kolaylığı, hız ve maliyet avantajı sebebi ile tercih edilmektedir

Kurumsal Web Tasarım

Mobil Cihaz Uyumluluğu

Günümüzde mobil cihazlar hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olmayı başardı. Mobil cihazların kullanımında yaşanan bu artış sonucu masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarda internet kullanımı ikinci plana itilmiş oldu ve gelecek yıllarda da mobil cihazlar üzerinden internet kullanımının daha da artmaya devam edeceği kesin.

Diji Works olarak bizlerde kurumsal web sitesinizi tasarlarken tüm mobil cihazlara uyumlu kodlama yaparak hazırlıyoruz. Bu sayede kullanıcılarımıza mükemmel bir mobil kullanım deneyimi yaşatmış oluyoruz.

Size anlattığımız gibi bir hizmete sahip olmak ister misiniz?

Evet diyorsanız işletmenizi web dünyasında çevrimiçi hale ve işinizi tutku ile büyütmenize yardımcı olalım. Siz hayalinizi bize anlatın, bizde hayalinizi gerçekleştirelim.

E-Ticaret`e yenimi başlıyorunuz?

Yeni nesil e-ticaret paketleri ile anahtar teslim bir e-ticaret site sahibi olun.

E-Ticaret Paketleri
E-Ticaret Paketleri

Sitenizimi Değiştirmek İstiyorsunuz?

E-ticaret için doğru adrestesiniz! Destek Ekibimiz ile her an yanınızdayız!

E-Ticaret Özellikleri
E-Ticaret Özellikleri