Platinum E-Ticaret Size Özel Çözümler

Diji Works altyapısı ile tamamen projeniz ve istekleriniz doğrultusunda özelleştirilen ve tüm platformlarda çalışmak üzere hazırlanan özel e-ticaret hizmetimizdir.
Platinum E-Ticaret

Diji Works Platinum

Diji Works altyapısı ile tamamen projeniz ve istekleriniz doğrultusunda özelleştirilen ve tüm platformlarda (Web, iOS, Android) çalışmak üzere hazırlanan özel e-ticaret hizmetimizdir. Hizmet süresince dilediğiniz zaman, size özel atanan proje danışmanınıza ulaşabilir, tüm sorularınızı ve tasarım ihtiyaçlarınızı uzman danışmanınız ile birlikte belirleyip anında uygulamaya alabilirsiniz.

Hizmet devamında tüm tanıtım ve pazarlama stratejileriniz, teknik danışmanınız önderliğinde dijital pazarlama ekibimiz ile birlikte projelendirilir ve gerekli ön hazırlıklar yapıldıktan sonra hayata geçirilir.

Diji Works Platinum ayrıcalıkları ile işinizi geleceğin ticaretine, e-ticarete taşımak bu kadar kolay. 17 yıldır e-ticaret altyapıları sağlıyoruz ve bu tecrübemizi sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.

Projelendirme ve İş Analizi

Projelendirme ve İş Analizi

Diji Works'ün tecrübeli eticaret uzmanları ile projenizi analiz edelim. Uzmanlarımızın size özel hazırlayacağı inceleme ve analiz raporları ile atacağınız adımları planlayalım.

Özel Kreatif Tasarım

Özel Kreatif Tasarım

Rakiplerinizden kolayca ayırt edilmenizi sağlayacak, dinamik kreatif tasarımınızla benzersiz olmanın keyfini sürün.

Özel Mobil E-Ticaret Çözümü

Özel Mobil E-Ticaret Çözümü

Size özel olarak düzenlenen mobil e-ticaret siteniz ile, teknolojinin ulaştığı her alanda, özgün bir şekilde tüketicilerinize sanal mağazanızı ve ürünlerinizi sunma ayrıcalığını yaşayın.

Platinum E-Ticaret
Platinum E-Ticaret Platinum E-Ticaret
Platinum E-Ticaret
Öncelikli Destek Hizmeti

Öncelikli Destek Hizmeti

Projeniz süresince destek taleplerinizin önceliklendirilmesi ile süreçlerinizi hızlandırın. Yazılı olarak da faydalanabileceğiniz özel destek hizmeti sayesinde ekibimizi yanınızda hissedin.

Yerinde E-Ticaret Eğitimi

Yerinde E-Ticaret Eğitimi

Projeniz hayata geçmesi sürecinde ekibinize verdiğimiz özel eğitimler ile daha donanımlı e-ticaret uzmanlarına sahip olma imkanına kavuşursunuz.

Muhasebe Entegrasyonları

Muhasebe Entegrasyonları

E-Ticaret Uzmanlarımız tarafından, E-Ticaret sitenizle entegre etmek istediğiniz programların incelenmesi ve entegrasyon işlemlerinin sağlanmasının ayrıcalığını yaşayın.

Platinum e-ticaret sitesine sahip olmak ister misiniz?

Evet diyorsanız işletmenizi web dünyasında çevrimiçi hale ve işinizi tutku ile büyütmenize yardımcı olalım. Siz hayalinizi bize anlatın, bizde hayalinizi gerçekleştirelim.